برنامه دکتری SSM / ESAMI

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

ESAMI و دانشکده مدیریت سوئیس (SSM) به طور مشترک یک برنامه 3 ساله دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) معتبر بین المللی را به آفریقای شرقی و جنوبی می آورند. این برنامه مبتنی بر یادگیری ترکیبی است و دانش آموزان می توانند در هر زمان به برنامه بپیوندند. دوره های آموزشی با استفاده از بستر آموزش الکترونیکی SSM با دانشگاه های ESAMI و SSM که به عنوان مراکز مطالعه در دسترس هستند ، انجام می شود. کارگاههای چهار روزه آنلاین و وبینارهای مکرر با موضوعات انتخاب شده در طول برنامه ارائه می شود. داوطلبان ثبت نام شده در سال 2020 بورسیه تحصیلی جزئی دریافت می کنند.

درباره برنامه DBA

DBA توسط SSM اعطا می شود ، كه مطابق با استانداردهای بین المللی برای تحصیل در مقطع دكتری برای حمایت از شناخت جهانی است. برنامه DBA به عنوان یک برنامه 3 ساله با 120 اعتبار ECTS براساس مطالعات پاره وقت طراحی شده است. واحدهای یادگیری الکترونیکی تعادل سالم بین کار / زندگی / تحصیل را تضمین می کنند زیرا زمان سفر و هزینه ها در حداقل می رود. کارگاههای 4 روزه در طول ترم اول دو بار انجام می شود. شهریه پس از بورس تحصیلی جزئی 17000 دلار آمریکا تعیین شده است و می تواند در پنج قسمت پرداخت شود: 34٪ قابل پرداخت هنگام ثبت نام و مانده 66٪ قابل پرداخت از سال 2 در 4 اقساط مساوی در هر ترم.

درباره ESAMI

انستیتوی مدیریت شرق و جنوب آفریقا (ESAMI) یک مرکز توسعه مدیریت منطقه ای بین دولتی است. دفتر مرکزی ESAMI در آروشا ، تانزانیا واقع شده است.

این مسسه با هدف اصلی تأمین نیروی انسانی آموزش دیده در منطقه در تعدادی از زمینه های مهم از جمله مدیریت سیاست ، رهبری ، مدیریت حمل و نقل ، مدیریت مالی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، مدیریت بهداشت ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت پروژه ، انرژی ، و مدیریت محیط و مدیریت جنسیت در میان دیگران. هدف از این کار آموزش مدیران ارشد از سطح منطقه برای بهبود عملکرد مدیریتی آنها با در نظر گرفتن مسائل جهانی اما با تمرکز منطقه ای مربوط به محیط آفریقا بود.

درباره دانشکده مدیریت سوئیس

SSM یک موسسه آموزش عالی معتبر بین المللی است که بیش از استانداردهای دنیای حرفه ای امروز است. SSM توسط شورای اعتباربخشی بین المللی برای آموزش تجارت (IACBE) ، EduQua سوئیس و وزارت آموزش و تحقیقات منطقه لاتزیو (ایتالیا) معتبر است. علاوه بر این ، SSM توسط نهادهای بین المللی متعددی مانند یونسکو ، IAU و CHEA شناخته شده است.

صدها دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزشی در سراسر جهان با SSM تحصیل می کنند. SSM Center Research یک تجربه یادگیری ترکیبی با تأکید فراوان بر تحقیقات را ارائه می دهد. ما با یک برنامه کاملاً معتبر دکتر مدیریت بازرگانی (DBA) و یک سیستم آموزش الکترونیکی با فناوری پیشرفته ، هدف ما انجام تحقیقاتی است که در خدمت مشاغل و جوامع باشد.

نحوه درخواست

فرم های برنامه را می توان از طریق www.esami-africa.org بارگیری کرد

اطلاعات بیشتر را می توان از طریق Chengetai Magunje (مدیر بازاریابی و توسعه تجارت در ESAMI درخواست کرد. از طریق پست الکترونیکی chengetai@esami-africa.org ؛ WhatsApp +255 683 822 946

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. اطلاعات محدود
آروشا , نایروبی , دارالسلام , لوساکا , کامپالا , ویندوک , مابانه , هاراره , ماپوتو , لیلوونگ + 9 بیشتر کمتر