برنامه دکترا

عمومی

شرح برنامه

برنامه دکتری TSM پنج رشته تحصیلی عمیق را برای برنامه درسی غنی و گسترده غیر معمول ارائه می دهد. از آنجا که این برنامه فقط 10 تا 20 دکترای جدید را ثبت نام می کند. دانشجویان هر ساله ، دانشجویان دکترا در یک فضای سخت گیری فکری و همکاری خلاقانه بین دانشجویان و اساتید رشد می کنند.

به برنامه دکتری مدیریت در TSM خوش آمدید

از علاقه شما به برنامه دکترا در دانشکده مدیریت تولوز (TSM) سپاسگزاریم. TSM بخشی از دانشگاه تولوز کاپیتول ، یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های فرانسه است و جنبه های یک م institutionسسه تحقیقاتی فشرده با رویکرد بین المللی برای آموزش مدیریت و خودمختاری استراتژیک را مخلوط می کند .

مرکز تحقیقات وابسته ما ، TSM Research (UMR 5303 CNRS / TSM-UT1) ، یکی از تنها چهار مرکز تحقیقاتی در علوم مدیریت است که توسط مرکز ملی تحقیقات علمی فرانسه معتبر شناخته شده است.

علاوه بر این ، برنامه دکترا با دو آزمایشگاه تحقیقاتی دیگر در تولوز و منطقه آن شریک است:

 • Laboratoire Gouvernance et Contrôle Organisationnel (EA 7416 / Universit Paul Sabatier) ،
 • مرکز تحقیقات TBS ، که متعلق به مدرسه تجارت Toulouse (TBS) معتبر بین المللی است.

دانشجویان دکترا می توانند یکی از پنج رشته را انتخاب کنند:

 • حسابداری - حسابرسی - کنترل مدیریت ،
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری،
 • مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی ،
 • بازار یابی،
 • استراتژی و مدیریت بین الملل.

این برنامه شامل پایه ای غنی از دوره ها و سمینارها در دو سال اول است ، برخی از آنها در سراسر رشته ها و برخی دیگر در گروه های گروه بسیار کوچک ارائه می شوند تا درجه بالایی از تخصص را فراهم کنند. تا پایان دوره دکترا ، ما از طریق برنامه سمینارها - از جمله گفتگوهای تحقیقاتی ، نوشتن و انتشار سمینارها و همچنین آماده سازی و پشتیبانی بازار کار ، از دانشجویان پشتیبانی می کنیم. اکثر دانشجویان ما همچنین تجربه تدریس را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کسب می کنند. علاوه بر این ، بسته ای از بورسیه های دکترا کامل ، سفر کنفرانس سالانه و پشتیبانی تحقیقاتی (از سال دوم به بعد) این اطمینان را می دهد که دانشجویان می توانند در شرایط خوب پیشرفت کنند و به طور کامل در شبکه های تحقیقاتی بین المللی در زمینه خود ادغام شوند. هدف ما این است که دانشجویان را به بهترین شکل ممکن برای نقش های آینده آنها در دانشگاه ، جایی که حدود 90٪ از فارغ التحصیلان ما کار می کنند ، یا در موسسات سیاستگذاری ، سازمان های تحقیقاتی و شرکت های خصوصی آماده کنیم.

در سال 2020 ، برنامه دکتری TSM (TSM-DP) دارای اعتبار معتبر EPAS است که توسط بنیاد توسعه مدیریت اروپا (EFMD) تحویل داده شده است . اعتبار EPAS کیفیت همه جنبه های ارائه برنامه ما را تأیید می کند: از محیط نهادی ، ملی و بین المللی آن ، از طریق طراحی ، تحویل ، نتایج و تأثیرات آن ، تا فرآیندهای تضمین کیفیت آن. این به ویژه بر دقت علمی ، ارتباط عملی ، بین المللی سازی ، اخلاق و پایداری تأکید می کند.

entrepreneur, startup, start-up

برنامه تحصیلی

دوره دکترا تمام وقت است و هر سال در پاییز یک بار مصرف می شود. آموزش تحقیق فقط در محل ارائه می شود: هیچ گزینه آموزش از راه دور در دسترس نیست. زمان اتمام معمول پنج سال است.

دانشکده مدیریت تولوز یک برنامه دکتری فشرده را برای افرادی که به انجام تحقیقات مستقل علاقه مند هستند ارائه می دهد. برنامه ما بهترین تئوری ، عمل و روش تحقیق را با یکپارچگی علمی ترکیب می کند . دوره ها با عمل تحقیقاتی همراه است. فارغ التحصیلان در دانشگاه ها و مدارس بازرگانی پیشرو ، موسسات سیاست مدار و شرکت های خصوصی شغل خود را دنبال می کنند.

برای پیروی از بهترین شیوه های بین المللی ، تحقیقات در دانشکده مدیریت تولوز در سال دوم کارشناسی ارشد ، با یک برنامه تحقیقاتی اختصاصی آغاز می شود ، و طی دو سال ، برنامه درسی دوره دکترا بر چهار زمینه اساسی آموزش دانشجویان دکترا تأکید دارد:

 • ابزار تحقیق و روش
 • مطالعه عمیق در زمینه تحقیق آنها
 • مهارت برای انجام تحقیقات مستقل منجر به انتشارات سطح بالا
 • پیشرفت شغلی

دانشجویانی که سال اول برنامه را با موفقیت به پایان می رسانند ، یک مدرک کارشناسی ارشد اعطا می شوند و ممکن است ترجیح دهند آموزش رسمی خود را به پایان برسانند. هدف این برنامه یک ساله ارائه ابزارهای کمی ، تحلیلی و نظری به دانشجویان برای یک شغل موفق دانشگاهی یا صنعت گرا است. بنابراین برنامه تحقیقاتی و مرحله پایان نامه دانشجویان از مارس سال جاری آغاز می شود.

در سال 2 دوره دکترا دانشجویان در ارتباط نزدیک با مشاوران خود ایده های بیشتری ، زمینه نظری ، مدل ها ، روش شناسی و پروتکل تحقیقاتی خود را کشف می کنند. بنابراین دانشجویان بتدریج در طراحی و اجرای تحقیقات اصلی بیشتر درگیر می شوند. در پایان سال دوم ، به داوطلبان دکترای ما یک مدرک MPhil در مدیریت (برنامه گواهینامه TSM در علوم مدیریت پیشرفته) اعطا می شود و پایه محکمی برای ساخت پروژه پایان نامه خود دارند و برخی مقاله مناسب برای چاپ را تولید می کنند.

سالهای آخر دوره دکترا به تحقیقات اصلی و ایجاد دکترا اختصاص دارد. پایان نامه. به دانش آموزان فرصت داده می شود تا ایده های دقیق و پیشگامانه خود را بسازند. دکترا نامزدها در زندگی بخش ، از جمله سمینارها شرکت می کنند. آنها همچنین کارهای تحقیقاتی خود را در کارگاه های کارشناسی ارشد و ارشد ارائه می دهند ، به شرکت در کنفرانس های بین المللی و دوره های بازدید بین المللی ترغیب می شوند ، و در نهایت ، از پایان نامه های خود دفاع می کنند.

شرایط پذیرش

مدرک لیسانس (در ایالات متحده) ، اتمام سال اول کارشناسی ارشد (در اروپا) ، یا یک مدرک دیپلم معادل ، نشان دهنده دوره تحصیلات چهار ساله در یک کالج یا دانشگاه معتبر ، برای پذیرش لازم است. تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد لازم نیست ، اگرچه بسیاری از متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته هایی مانند مدیریت ، امور مالی ، اقتصاد ، مهندسی ، روانشناسی ، آمار یا سایر زمینه های مرتبط هستند. عملکرد برتر علمی انتظار می رود.

دانشجویان اروپایی دارای کارشناسی ارشد در تحقیقات نیز می توانند درخواست دهند. متقاضیان موفق از برخی سخنرانی ها معاف می شوند و بسته به سوابق خود ، دنباله ای از سخنرانی ها را دنبال می كنند كه تقریباً یك سال به جای دو جلسه برگزار می شود.

هر برنامه توسط اساتید در زمینه تخصص و توسط شورای برنامه دکتری متشکل از اساتید از همه زمینه ها به دقت مورد مطالعه قرار می گیرد.

سال تحصیلی از اوایل سپتامبر آغاز می شود.

چک لیست برنامه

 • خلاصه
 • پیشنهاد پژوهش
 • مقاله تحقیقاتی که ممکن است از برنامه شما پشتیبانی کند (پایان نامه ، مقاله ، کار تحقیقاتی)
 • رونوشت
 • آزمون انگلیسی
 • نامه های مرجع
 • مصاحبه ویدیویی از پیش ضبط شده EasyRecrue
 • شناسه یا کپی گذرنامه
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disc ... اطلاعات بیشتر

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disciplines at both undergraduate and graduate levels. Our subject areas are accounting and financial control, finance, human resource management, marketing, and strategy. اطلاعات محدود