Read the Official Description

1

مدرسه بین المللی مطالعات پیشرفته (SISSA)، مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک بیوتکنولوژی (ICGEB)، دانشگاه تریست و دانشگاه اودینه ارائه یک برنامه دکتری مشترک جدید در زیست شناسی مولکولی (ادم تنومند و بدقواره).

ماموریت اصلی ادم تنومند و بدقواره است به آموزش دانشمندان جوان مشتاق از توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه به استفاده از ابزار مولکولی پیشرفته با درک عمیق تر از فرصت ها و محدودیت های علمی و فنی خود را. دانش آموزانی که این برنامه دکترا کامل یک پس زمینه جامد در جنبه های مختلف زیست شناسی مولکولی و روش مرتبط، از جمله بیوانفورماتیک و زیست شناسی ساختاری، به نحو احسن بهره برداری ویژگی های جدید برای اهداف پژوهشی علمی و فنی. دانش آموزان از دریافت آموزش خود را در زیست شناسی مولکولی در محیط تحقیقاتی فعال و هیجان انگیز از چهار موسسات معتبر بهره مند شوند.

علاوه بر این، دانشجویان دکترا از همکاری تاسیس موسسات درگیر در برنامه بهره مند شوند، و در مبادلات جاری به ویژه با موسسه ملی شیمی در لیوبلیانا (اسلوونی) و مدرسه آلمانی علوم شبیه سازی در زوریخ (آلمان).

پروژه های داخل برنامه دوره دکترا را به استفاده از ابزار در زیست شناسی مولکولی و ساختاری به منظور مطالعه مکانیسم تمایز و هموستاز سلولی و خود نقص مقررات در سرطان، عفونت ویروسی و بیماری های عصبی. مجموعه بزرگی از موجودات مورد مطالعه اعم از انسانهای هوشمند به گیاهان است.

دانش آموزان به طور مداوم در تماس با پژوهش لبه برش هستند از حضور در کلاس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در طول سال. متوسط ​​نسبت معلم دانش آموز در حدود 1 تا 3.

1

خطوط اصلی پژوهش عبارتند از:

 • زیست شناسی مولکولی سلول
 • زیست شناسی تکوینی
 • زیست شناسی گیاهی
 • زیست شناسی ساختاری پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک
 • ژنومیک
 • انکولوژی مولکولی
 • مولکولی قلب و عروق
 • مکانیسم های مولکولی نورونها
 • مولکولی ویروس شناسی
 • درمان RNA
 • مواد مخدر کشف

مخاطبان هدف

ادم تنومند و بدقواره است برای دانش آموزان جوان و پویا که علاقه مند به تبدیل شدن به حرفه ای در زیست شناسی مولکولی، قادر به اعمال تکنولوژی فعلی و اورژانس به هر دو پژوهش و صنعت، و به نقش خود در توسعه فن آوری های جدید در طول حرفه خود هستند تصور. دانش آموز ایده آل برای این برنامه دارای منافع قوی در مشکلات مولکولی بیولوژیکی رانده شده توسط تحقیقات علمی است. با میراث خود را از ترویج برتری علمی در سراسر جهان، چهار مرکز تحقیقات درگیر در برنامه را تشویق خواهد کرد، با ارائه کمک های مالی به متقاضیان انتخاب شده، ثبت نام دانش آموزان از کشورهای در حال توسعه.

انتخاب کاندیدا و مقررات

نامزد خواهد شد بر اساس CV خود و مصاحبه انتخاب شده است. در طول مصاحبه از نامزدها خواسته خواهد شد که به افشای منافع پژوهش خود و پاسخ به چند سوال در زیست شناسی مولکولی پیشرفته و موضوعات مرتبط. دانش زبان انگلیسی نیز مورد آزمایش قرار خواهد شد. این است که به شدت توصیه می شود به طور مستقیم اعضای هیئت علمی ادم تنومند و بدقواره برای اطلاعات در مورد پروژه ها و موقعیت های موجود در آزمایشگاه تنها تماس بگیرید.

Program taught in:
انگلیسی

See 12 more programs offered by International School for Advanced Studies (SISSA) »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
By locations
By date