توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به صورت چالش جدید در آلودگی هوا، آب و خاک بر تغییرات زیست محیطی و گرم شدن کره زمین به ارمغان آورد، برنامه های ما طراحی شده است برای تجهیز دانش آموزان با توانایی های فوق العاده در تجزیه و تحلیل مشکل و حل مسائل منطقه ای و جهانی. مستقل نوآورانه تفکر، برنامه ریزی و اجرای پروژه؛ تصمیم گیری، هماهنگی میان رشته ای، و ارتباطات بین المللی.

UST - برنامه بین المللی دکترا در علوم و فناوری (UST-EST) محیط زیست به برنامه مطالعه فارغ التحصیل پیشرفته ترین در تحقیقات زیست محیطی میان رشته ای از مقیاس جهانی به سطح مولکولی فراهم می کند. تمام دوره های به زبان انگلیسی توسط یک تیم از دانشمندان برجسته با تمایز بیشتر از ارائه یک بی بدیل به زبان چینی اطراف و امکانات یادگیری تدریس می شود. برای اطمینان از طبیعت بسیار متقابل نظم و انضباط از مطالعه محیط زیست، تمام دانش آموزان سال اول دوره ورود به سطح مربوط به چهار موضوع عمده، یعنی، علوم پزشکی، شیمی فیزیک، مهندسی و سنجش از دور، قبل از حرکت به کار تحقیق تخصصی را .

این برنامه UST-EST نیز فراهم می کند فرصت منحصر به فرد برای پیوستن به پروژه های مشترک در محیط های مختلف UST، چه در عرصه ملی و بین المللی. شمارش با هم، UST ایجاد کرده است مشارکت علمی دوجانبه با موسسات دانشگاهی در ایالات متحده، آلمان، فرانسه، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، هنگ کنگ، مالزی، هند، ویتنام، کانادا، کره جنوبی، جمهوری دومینیکا، و ایسلند، فقط به نام تعداد کمی. برای همکاری های چند جانبه، تایوان یک بازیکن کلیدی به هفت جنوبی مطالعات شرق آسیا (7-دریاها) پروژه و راننده اصلی برای COSMIC هواشناسی ماهواره ماموریت است.

برنامه دکتری UST-EST است بنابراین به خوبی آماده برای آموزش رهبران نسل بعدی در مطالعه، ارتباطات و مدیریت از مسائل مهم در آلودگی محیط زیست و تغییرات آب و هوا. لطفا بیا به ما بپیوندید!

پذیرش

دانش آموزان باید برنامه خود را از مطالعه در عرض 2 تا 7 سال کامل است. حداقل 18 واحد از جمله دوره های اجباری و سمینارها مورد نیاز است. دانش آموزان باید برای معاینه برای داوطلبان دکتری واجد شرایط است. قوانین دیگر در اینجا گنجانده نشده باید با الزامات دانشگاه و وزارت آموزش و پرورش پیروی کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 16 برنامه دیگر ارائه شده توسط National Central University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019