توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دکترای شغلی

برنامه تحصیلات تکمیلی Rocky Mountain College یکی از اولین برنامه های دکتری کار حرفه ای در مونتانا در ایالت مونتانا است. به عنوان یک مدرک کارشناسی پس از پایان تحصیلات تکمیلی، درجه دکتری حرفه ای در سطح ابتدایی، متقاضیان باید تمام الزامات مربوط به یک مدرک لیسانس را قبل از تحصیل در برنامه کامل کنند. طول کل برنامه 115 روز اعتبار، 3.0 سال (نه ترم) است. برنامه درسی شامل دو دوره 12 ساعته تجربی و یک تجربه دکترای 16 هفته ای است.

درمان شغلی چیست؟

تمرینکنندگان شغل درمانی برای شما مهم هستند نه با شما چیست؟

در ساده ترین حالت، درمانگران شغلی و دستیارهای شغلی کمک می کنند تا مردم در طول عمر در کارهایی که می خواهند و باید از طریق استفاده از فعالیت های روزمره (مشاغل) انجام دهند، شرکت می کنند. مداخلات شغلی شغلی عبارتند از: کمک به کودکان دارای معلولیت برای مشارکت کامل در موقعیت های مدرسه و اجتماعی، کمک به افرادی که از آسیب به دست آوردن مهارت ها باز می گردند، و حمایت از افراد سالخورده با تغییرات جسمی و شناختی (AOTA.org).

مأموریت OMC RMC

دکترای Rocky Mountain College در برنامه مراقبت های شغلی، پزشکان، مربیان، محققین و رهبران آینده حرفه را از طریق فرصت های آموزشی مبتنی بر تجربه و مبتنی بر شواهد، برای گسترش دانش در مورد مزایای سلامت اشغال و ترجمه آن دانش به تنظیمات مختلف درمانی آماده می کند.

ما با اتخاذ ارزش های اصلی ما این مأموریت را انجام می دهیم:

  1. ارزیابی رویکردهای درمانی بین رشته ای (موضوع 1)
  2. درگیر تنوع و مشارکت اجتماعی (موضوع 2)
  3. ترویج یادگیری مبتنی بر شواهد درازمدت (موضوع 3)
  4. حمایت از ارزش اساسی ارائه خدمات به مشتری مبتنی بر اشغال به منظور افزایش سلامت بیمار، رفاه و کیفیت زندگی (موضوع 4)

مدیر برنامه ریزی

من علاقه مند به حرفه حرفه ای شغلی هستم. من در هر دو متخصص اطفال و جراحی در کارولینای شمالی، تگزاس، کانزاس و ویرجینیا تمرین کرده ام. در چهار سال گذشته، من مدیر برنامه OT در دانشگاه جیمز مدیسون در ویرجینیا بوده ام. پس از 30 سال، وقت آن رسیده است که به خانه برسد. من خیلی خوشحالم که با Rocky Mountain College کار می کنم تا یک دکترای بالینی در کار شغلی ارائه دهم.

Twylla M. Kirchen، Ph.D.، OTR / L

RMC OTD Program، مدیر بنیاد
twycla.kirchen@rocky.edu
رزومه
540.746.6640

این برنامه درجه کاردرمانی دکتری در Rocky Mountain College در روند تبدیل شدن به توسط شورای اعتباربخشی برای کاردرمانی آموزش و پرورش (ACOTE) معتبر است. 4720 Montgomery Lane؛ سوئیت 200؛ Bethesda، MD 20814-3449؛ 301-652-2682؛ www.acoteonline.org داده های عملکرد برنامه در شورای ملی صدور گواهینامه در درمان شغلی (NBCOT) امتحان صدور گواهینامه ملی برای تمام مدارس در وب سایت NBCOT موجود است. Rocky Mountain College ملی NBCOT اطلاعات صدور گواهینامه در دسترس خواهد بود زمانی که برنامه دریافت اعتبار ACOT کامل و پس از اولین همکاران دانشجویی برای امتحان است.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان باید شرایط زیر را برای فارغ التحصیل شدن با درجه حرفه ای از برنامه OTD RMC برآورده کنند:

  1. همه مدارک تحصیلی را به طور کامل تکمیل کرده و در دانشکده قرار داشته باشید.
  2. به طوری که این اطلاعات به توجه کالج داده می شود، حرفه ای، شخصیت و قول حرفه ای را در قضاوت نشان می دهد.
  3. رضایت همه وظایف مالی که به دانشکدت بدهکارند.
  4. نشان دادن صلاحیت استانداردهای فنی.

مسئولیت نهایی برای اتمام الزامات فارغ التحصیلی دانش آموز است و بر این اساس، هر دانش آموز باید نه تنها در برنامه درسی بلکه در مقررات دانشگاهی کالج نیز آشنا باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
12,000 USD
قیمت در هر ترم.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date