برنامه دکترای رسمی Do * mar Marine Science، Technology and Management

عمومی

شرح برنامه

marine

معرفی

این برنامه دکترا در دانشگاه کمپنی بین المللی "Campus do Mar" به عنوان آرزوی سه دانشگاه گالیسی و شمال پرتغال (Aveiro، Minho، Tras os Montes و Alto Douro)، CSIC و IEO متولد شده است. ایجاد یک برنامه تحصیلات تکمیلی با چشم انداز جهانی و برنامه ریزی چند ساله از طبیعت بین المللی و بین المللی که مدیریت دانش آموزان ملیت های مختلف را جذب می کند و مجموعه هایی از موسسات ایجاد شده در اطراف دانشگاه پردیس را به عنوان مقصد ترجیحی آموزش در سطح دکترا می دانند.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

هدف از برنامه دکترا تربیت بهترین متخصصان و محققان در زمینه علوم، فن آوری ها و مدیریت دریایی در برنامه های مختلف اقتصادی و اجتماعی آنها است تا بتوانند تحقیقات با کیفیت و تاثیرات بین المللی را برای بهترین صنعت ارائه دهند ابزار برای بهبود رقابت شما در مقیاس جهانی.

آموخته ام

DO * MAR شامل خطوط تحقیقاتی است که چهار خوشه پژوهشی (و 12 حوزه تخصصی) CEI Campus do Mar را پوشش می دهد:

 • خوشه شناسایی در حال مشاهده اقیانوس و تغییرات جهانی. زمینه های تخصص: نظارت بر اقیانوس؛ تغییر جهانی
 • استفاده مستمر از منابع دریایی خوشه مستقل. زمینه های تخصص: مدیریت و استفاده از منابع؛ آبزی پروری؛ تبدیل و ارزیابی.
 • مدیریت تلفیقی شناسه ی دریایی دریاها. زمینه های تخصصی: تحلیل و ارزیابی محیط زیست ساحلی. برنامه ریزی شهری حفاظت ساحلی و ایمنی دریایی: مهندسی و مقررات.
 • پیشرفت تکنولوژی خوشه ای ID، مهندسی و مدیریت کسب و کار. زمینه های تخصص: فناوری و سیستم های دریایی؛ زیرساخت های بندر، مدیریت و حمل و نقل دریایی؛ مدیریت، قانون و رقابت؛ انرژی

این طیف گسترده ای از عرضه به این معنی است که DO * MAR شامل چند صد متخصص است که مایل به نظارت بر پایان نامه های دکترا در علوم، فناوری و مدیریت محیط دریایی هستند.

خطوط تحقیق

اینها خطوط تحقیق این برنامه دکترا هستند:

 • مدیریت یکپارچه از دریا
 • مشاهده اقیانوس و تغییر جهانی
 • پیشرفت تکنولوژی، مهندسی و مدیریت کسب و کار
 • استفاده پایدار از منابع

مکمل های آموزشی ویژه

در صورتی که دانشآموز دكتري كافي نداشته باشد، آموزش قبلي كامل مورد نياز در برنامه، ممكن است بستري در برنامه ممكن است به اتمام تکليف آموزش ويژه اي باشد كه ممكن است موضوع يا مدولي از مدرك و مدرك باشد. مکمل هایی که به یک دانشجوی دکترا اختصاص داده می شود نباید از 15 اعتبار ECTS تجاوز کند و ممکن است قبل و یا همزمان به ثبت نام در آموزش و پرورش علمی در برنامه باشد.

در صورت تکمیل همزمان، دانش آموزان باید در هنگام تأیید آموزش و پرورش در مربیان تحصیلات تکمیلی در برنامه، برای این مکمل ها ثبت نام کنند، که در حداکثر سه دوره متوالی باید بیش از حد باشد. عدم انجام این کار، دانش آموز باعث از بین رفتن برنامه خواهد شد.

لوازم جانبی

 • فیزیک اقیانوس و تغییر جهانی
 • تعامل بین اتمسفر و اقیانوس
 • تغییر جهانی، منابع دریایی و تنوع زیستی
 • ارزیابی و مدیریت منابع شیلاتی و صدف
 • بهره برداری و ارزیابی محصولات جانبی منشاء دریایی
 • محصولات جدید دریا
 • سمینار در نوشتن علمی
 • نظارت و تشخیص محیط زیست دریایی
 • سیستم های اطلاعات جغرافیایی. مبانی و تجزیه و تحلیل
 • اقیانوس های جرم: علل و پیامدهای اشکال جدید دزدی دریایی
 • فناوری Omic. تجزیه و تحلیل داده های NGS، RNA-seq و ClhP-seq

برنامه های آموزشی برنامه

DO * MAR شامل فعالیت های آموزشی در قالب دوره های تخصصی و انعطاف پذیری و سمینارها می باشد تا هر دانش آموز تحت نظارت مدیران آنها بتواند دوره هایی را که از کل پیشنهاد آموزشی برنامه دکترا گرفته می شود انتخاب کنند.

پیشنهاد آموزش در سه دوره آموزشی انجام شده است که دانشجویان باید حداقل 8 ECTS از دوره های آموزشی پیشرفته و حداقل 14 ECTS از مجموعه دوره های آموزشی پیشرفته دوره های تعلیمی را بگذرانند.

دوره های حرفه ای و تحصیلی

DO * MAR متخصص در تمام زمینه های علوم، فناوری و مدیریت دریایی، از زیست شناسی دریایی به مهندسی دریایی، از جمله اقتصاد ماهیگیری است.

مشخصات توصیه شده

دانش آموزان ممکن است از درجه های مختلف سازگار با اهداف و حوزه های برنامه، به وضوح بر محیط زیست دریایی تمرکز کنند، که در هر صورت راهنمای دانش آموزانی است که به این برنامه دسترسی دارند.

لیسانس یا مدرک کارشناسی در علوم دریایی، زیست شناسی، شیمی و علوم محیطی به ویژه توصیه می شود. همچنین فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان در اقتصاد، مدیریت بازرگانی و مدیریت، حقوق، جامعه شناسی، علوم سیاسی و علوم انسانی و علوم بهداشتی.

به همین ترتیب عنوان ها به فن آوری های مواد غذایی، مهندسی دریایی، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مخابرات و دریایی اشاره شده است.

مدارک تحصیلی دیگر ممکن است توسط کمیته تحصیلی مناسب باشد، به خصوص کسانی که محتوای مشابهی دارند که نامهای مختلف را در کشورهای دیگر دریافت می کنند. مطالعات قبلی در مدارس رسمی کارشناسی ارشد به همان پروفیل نیز توصیه می شود. دانش خوب انگلیسی نیز توصیه می شود، در سطح مشخص شده در الزامات خاص برنامه.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... اطلاعات بیشتر

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. اطلاعات محدود
یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , فرول , فرول + 9 بیشتر کمتر