Read the Official Description

PIDA فارغ التحصیل سطح بالای آکادمیک است، که توسط برنامه ملی کیفیت کارشناسی ارشد (PNPC) شورای ملی علوم و فناوری (CONACYT) به عنوان یک برنامه تلفیق شناخته شده است. این در اتحاد دانشگاه های منطقه مرکزی غرب بوجود آمده است که منابع و صلاحیت های آنها را متحد می کند امروزه برنامه ای را ارائه می دهد که به بالاترین استانداردهای کیفیت برسد که بطور قاطعانه توسط هسته اصلی علمی آن، توسط استادان بیست و هفت تشکیل شده است - محققان با جامد آموزش علمی، سطح بالای صلاحیت و تجربه بسیار خوبی در زمینه تحقیقات معماری. این برنامه دکترای عالی کیفیت دانشگاهی از سال 2002 تاکنون وجود داشته و پیشگام در سبک آن در منطقه مرکزی غرب کشور بوده است. این دانشگاه شامل دانشگاه مستقل Aguascalientes، دانشگاه Colima، دانشگاه گواناویواتو و دانشگاه Michoacan از San Nicolas de Hidalgo است.

PIDA در واکنش به نیاز فوری به افراد بسیار متخصص در زمینه معماری ایجاد شده است، که قادر به توسعه فعالیت های تحقیق و تدریس در سطح بالا هستند تا کیفیت علمی برنامه های آموزشی را افزایش دهند ارائه در منطقه و در کشور، و همچنین برای تشویق نسل و انتشار دانش.

هدف کلی

هدف اصلی PIDA آموزش کارآموزان حرفه ای علمی و حرفه ای برای تولید دانش، انجام تحقیقات اصلی و تجزیه و تحلیل، طراحی و برنامه ریزی پیشنهادات مربوط به مداخلات افراد در قلمرو، شهر و تولید، تحول و شهری - حفاظت از معماری، با توجه به ابزار تحلیلی جدید و دیدگاه هایی که بهبود کیفیت زندگی و شرایط محیطی منطقه و کشور را تقویت می کند.

ساختار آموزشی

PIDA یک برنامه مبتنی بر تحقیق است، از طریق تولید و استفاده از دانش و شامل تعهد تمام وقت است؛ این یک شخصیت آموزشی است و گراسته است تا از تعامل علمی میان معلم و دانش آموز حمایت شود. برنامه دکترا شش ترم است که طی آن دانشجو باید سمینارهای موضوعی و پژوهشی برنامه ریزی شده به عنوان فعالیت های تحصیلی، تهیه سند پایان نامه و دفاع از آن ها را تأیید کند.

PIDA یک برنامه مربوطه با ساختار برنامه درسی منسجم است؛ فعالیت های پیشنهادی به توسعه اقدامات کالج و مشارکت گسترده آموزگاران در تصمیم گیری های علمی کمک می کند. استنتاج سریال و افقی و عمودی از ساختار برنامه درسی و امکان به روز رسانی دائمی از طریق سمینارهای موضوعی تخصص وجود دارد؛ علاوه بر این، فرآیند مشاوره، نظارت و ارزیابی دانش آموزان به شیوه ای همگانی انجام می شود.

این برنامه در مجموع شامل 220 اعتبار، 180 مورد مربوط به شش سمینار پژوهشی و 40 مورد مربوط به چهار سمینار تخصصی موضوعی است. در PIDA ما از سه خط تولید و کاربرد دانش (LGAC) بسیار مشخصی استفاده می کنیم: معماری و شهر، معماری و محیط زیست و معماری و میراث.

معماری و شهر

این تمرکز بر نسل دانش در مورد پدیده تولید و تولید مثل در معماری شهری است. هدف آن ایجاد بینش جدید در رابطه با معماری و فرایندهای مدیریت ارضی است و همچنین برای توسعه روش های جدید برای بررسی رابطه بین معماری و قلمرو.

معماری و محیط زیست

این امر به سمت تولید دانش در رابطه با کیفیت محیطی فضاها و تعامل آنها با کاربران تمرکز دارد. این با خواص و کیفیت مواد، سیستم ها و دستگاه های سازگاری محیطی، به دنبال توسعه روش های تحقیقاتی و طراحی در ابعاد محیطی خود، و همچنین تولید فن آوری های مناسب برای محیط زیست برای ساخت و ساز است.

معماری و میراث

این تلاش برای تولید دانش در مورد نظریه و تاریخ معماری و شهرسازی، و همچنین پیشنهادهای نظری جدید روش شناختی مربوط به فرآیندهای حفاظت از جسم معماری و مجتمع های معماری شهری است. علاوه بر این، هدف آن توسعه پروژه های کاربردی است که به توسعه فن آوری های حفاظت از معماری میراث کمک می کند.

مشخصات ورود به درخواست

متقاضی ورود به PIDA باید دارای دو ویژگی باشد: توانایی تحصیلی و ویژگی های نگرشی. توانایی تحصیلی شامل:

 1. دانش و تجربه در شکل گیری پروژه های پژوهشی؛
 2. استدلال، توانایی تجزیه و تحلیل و ترکیب، خواندن و ترجمه متون در سطح کافی درک از دو زبان خارجی، مانند انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی.
 3. مدیریت مناسب ابزار محاسباتی و فن آوری های کامپیوتری لازم برای پروژه تحقیقاتی شما؛
 4. داشتن قبلا یک برنامه کارشناسی ارشد در رشته های دانش که دکترا مدیریت می کند؛
 5. توانایی در مورد واقعیت ها و پدیده های واقعیت های معماری شهری مربوط به خطوط تولید و کاربرد دانش که یک برنامه دکترا را تشکیل می دهند، مشکل ساز می شود و فرض می شود.

از سوی دیگر، ویژگی های نگرش به:

 1. توانایی رهبری و ترویج تشکیل گروه تحقیقاتی؛
 2. تمایل به نگه داشتن تاریخ در خط تحقیق که شما توسعه؛
 3. خلاقیت برای پیشنهاد پروژه های تحقیقاتی و همچنین مدیریت منابع آنها؛
 4. نگرش مسئول و سختگیرانه؛
 5. توانایی کار به تنهایی و به عنوان یک تیم؛
 6. روح علمی، خود انتقادی و بازتابنده.

PIDA متقاضیان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد در معماری و / یا شهرسازی را با امکان شرکت در تحصیلات تکمیلی در سایر زمینه های مرتبط در نظر می گیرند. متقاضیان PIDA باید دارای دانش و مهارت هایی از جمله مهارت ها و تجربه در شکل گیری پروژه های تحقیقاتی در خطوط تولید و استفاده از دانش (LGAC) که برنامه دکترا را اجرا می کند؛ علاوه بر این، ظرفیت برای استدلال انتزاعی، برای تجزیه و تحلیل و سنتز و برای تلفظ دهان و نوشته در اسپانیایی.

Program taught in:
اسپانیایی

See 7 more programs offered by Universidad Autonoma de Aguascalientes »

Last updated June 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
جولای 2019
Application deadline