برنامه دانشجویان دکترای هنگ کنگ

عمومی

شرح برنامه

این طرح دانشجویان سراسر جهان را قادر می سازد تا برای یک دکترا در یک دانشگاه عالی رتبه هنگ کنگ تحصیل کنند. اگر شما علاقه مند به انجام تحقیقات پیشرفته در یکی از زمینه های زیر هستید، بخش معروف انگلیسی PolyU برای شما مناسب است:

 • ارتباط زبان و حرفهای
 • زبان شناسی، زبان انگلیسی و زبان شناسی کاربردی سیستمیک
 • آموزش و یادگیری زبان
 • رسانه ها و ارتباطات
 • مطالعات منطقه و ارتباطات بین فرهنگی

ویژگی های کلیدی برنامه ی دانشجویان

 • مصارف ماهانه از HK $ 20،000 (تقریبا 2600 دلار آمریکا)
 • کنفرانس سالانه و کمک هزینه تحصیلی مربوط به تحقیق در مورد HK 10،000 (حدود 1300 دلار آمریکا) به مدت 3 سال
 • کمک هزینه تحصیلی و تضمین سالن پذیرش در سال اول برای جایزه PolyU

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ (PolyU)

PolyU در طول سال ها، شهرت عالی ای را برای ارائه آموزش عالی حرفه ای و انجام تحقيقات با تأثيرات بالا که دارای ارزش عملی است، ايجاد کرده است. در رتبه بندی QS منتشر شده در سال 2018 PolyU رتبه 95 در جهان، 27 در آسیا و 6 در فهرست 50 از 50 در جهان از دانشگاه های جهان است. در حوزه زبان شناسی، دانشکده علوم انسانی - که بخش انگلیسی آن بخشی است - در رتبه بندی موضوع QS در رتبه 40 جهان قرار دارد. متوسط ​​آموزش و پرورش در PolyU انگلیسی است، و آن را به عنوان مناسب برای دانشجویان بین المللی برای انجام مطالعات دکترا است.

گروه زبان انگلیسی

با "تعالی زبان شناختی در زمینه های حرفه ای" به عنوان مأموریت ما، تحقیقات ما در بخش تمرکز بر زبان شناسی کاربردی، زبان شناسی اجتماعی و ارتباطات حرفه ای است. به لحاظ تئوری، تحقیقات ما زمینه های عمده ای از جمله ارتباطات بهداشتی، ارتباطات سیاسی، ارتباطات رسانه ای دیجیتال، تبلیغات و نام تجاری (شهر)، آموزش و یادگیری زبان و همچنین زمینه های اصلی زبان شناسی، از جمله مطالعه زبان در جامعه و تجزیه و تحلیل گفتمان را پوشش می دهد. بسیاری از تحقیقات ما تحت نظارت دو مرکز تحقیقاتی بین المللی ما انجام شده است:

 • مرکز تحقیقات ارتباطات حرفه ای در انگلیس
 • مرکز تحقیقات بین المللی پیشرفت ارتباطات بهداشتی

ما به طور منظم میزبان کنفرانس ها و سمپوزیوم های بزرگ بین المللی و همچنین سمینارهای پژوهشی برجسته محققان از سراسر جهان هستیم. بنابراین، بخش بسیار پر جنب و جوش و سازنده است که در آن برای تحصیل در رشته دکترا.

جوایز اخیر

جیمی مک کئون، انگلستان

من تا کنون از زندگی و کار در هنگ کنگ بسیار لذت بردم. شهر یکی از مکان های پر جنب و جوش و راحت است که من تا به حال در آن زندگی می کردند. تحصیل در PolyU به همان اندازه پاداش است: منابع اول با همراهی با کارهای حمایتی کار خوبی برای یک محیط کار راحت است.

اترینا نروینو، ایتالیا

من ابتدا به PolyU به عنوان دانشجوی مبادله MA آمدم و بلافاصله در این شهر شگفت انگیز عاشق شدم. اکنون خوشحالم که به عقب برگردم و این فرصت عالی برای انجام تحقیقات در یک محیط بسیار بین المللی و محرک ایجاد کنم که در آن من به تمام منابع مورد نیاز برای پروژه خود دسترسی دارم و فرصتی برای کار با دانشمندان مشهور در تحقیقاتم دارم حوزه.

اسحاق نیو مینلارو، غنا

PolyU مرکز بسیاری از کنفرانس های بین المللی معتبر و دیگر فعالیت های علمی است. این به من فرصتی داد تا با بسیاری از بهترین دانش پژوهان جهان در زمینه زبان شناسی و مطالعات زبان ارتباط برقرار کرده و روابط بین فردی برقرار کند و اعتماد به نفس من را به عنوان یک دانشمند نوپا و دانش من در زمینه علوم زبانی تقویت کند.

Didem Aydin، ترکیه

یک دانشجوی کارشناسی ارشد در PolyU یک تجربه شگفت انگیز و هوشمندانه است. کنفرانس های محلی زیادی وجود دارد که توسط کارشناسان سراسر جهان برگزار می شود، و نه به ذکر استاد برجسته ما در وزارت زبان انگلیسی. در بالای آن، شهر هنگ کنگ مکان زیبایی است که می توانم در مورد زبان و فرهنگ کانتونی که من واقعا از آن لذت می برم یاد بگیرم.

معیارهای انتخاب

توجه اولی به برتری تحصیلی است، همانگونه که با داشتن یک مدرک کارشناسی ارشد یا در موارد استثنایی، مدرک کارشناسی با افتخارات کلاس اول نشان داده شده است. پانل های انتخاب همچنین عوامل زیر را در نظر می گیرند:

 • توانایی و توان تحقیق
 • ارتباطات و مهارت های بین فردی
 • توانایی رهبری

مراحل درخواست

قبل از ارسال یک برنامه کامل، باید ابتدا درخواست خود را به شورای کمکهای مالی تحقیقاتی (RGC) هنگ کنگ از طریق سیستم آنلاین برنامه برنامه کمک کنید تا شماره مرجع دریافت شود. هنگامی که برای ورود به PolyU درخواست می دهید، از طریق برنامه ی بورس، شما به طور همزمان برای یک جایگاه به طور منظم تعیین شده به دانشگاه از طریق اعطای یک دانشجوی کارشناسی ارشد تحصیلی به طور همزمان در نظر گرفته می شود. این بدان معنی است که حتی اگر درخواست شما برای برنامه ی نامناسب ناموفق باشد، شما هنوز هم می توانید موقعیت مکانی منظم را در Department of English دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح بورس، لطفا به وب سایت های زیر مراجعه کنید:

شورای کمک های پژوهشی

دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ

تاریخ های مهم

 • ارسال درخواست اولیه به RGC: از 1 سپتامبر تا 1 دسامبر 2018
 • ارسال درخواست کامل به PolyU: 1 دسامبر 2018
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate ... اطلاعات بیشتر

In the Department of English, our primary mission is to provide applied English language studies for the professions, and we aim to be recognised internationally as a leading provider of undergraduate and postgraduate studies focusing on professional communication. اطلاعات محدود