برنامه تحقیق دانشکده دکتری

عمومی

شرح برنامه

دانشکده دکتری آکادمی هنر و طراحی یوجینوس گپپر در وروسلاو یک واحد هنری و پژوهشی است و به افرادی که دارای دستاوردهای هنری قابل توجه و پتانسیل تحقیقاتی بالایی هستند ، آموزش می دهد. برنامه دکترا 6 ترم طول می کشد و آنها را قادر می سازد دانش و مهارت های پیشرفته ای کسب کنند. این یک آمادگی برای دریافت دکتری است. مدرک رشته هنر در رشته هنرهای زیبا و حفاظت از هنر.

دانشکده دکترا یک برنامه تحقیقاتی میان رشته ای 3 ساله (6 ترم) ارائه می دهد که امکان تحصیل در یکی از چهار دانشکده ما را دارد. این خطاب به فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد است که توانایی استثنایی و پیشرفت هنری قابل توجهی را نشان می دهد. این برنامه هم برای شهروندان اتحادیه اروپا و هم غیر از اتحادیه اروپا رایگان است. آکادمی برای هر دوره دکتری بورس ماهیانه ارائه می دهد. دانشجو.

  • مدت زمان: 3 سال (6 ترم)
  • شهریه: رایگان
  • آغاز سال تحصیلی: 1 اکتبر
  • تماس با ما: studyinenglish@asp.wroc.pl

کلاسهای نظری در دانشکده دکترا فقط به زبان انگلیسی تدریس می شود.

شرکت کنندگان در این آموزشگاه در دوره اول آموزش و پرورش به مبلغ 2 104 PLN در هر ماه و سپس در مبلغ 3 242 PLN پس از کسب ارزیابی میان دوره ای مثبت دریافت می کنند.

تمام دیپلم های فارغ التحصیلی خارجی باید همراه با دیپلم های آپوستیل ، رونوشت ها و گواهی های صادر شده به زبانی غیر از لهستانی یا انگلیسی باید توسط یک مترجم قسم خورده لهستانی به زبان لهستانی ترجمه شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can ... اطلاعات بیشتر

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can select one of the six majors: painting, sculpture, graphics, design, interior architecture and media art on full-time five-year MFA or part-time two-tier BFA and MFA courses. اطلاعات محدود